Strona używa ciasteczek (cookies). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Czytaj więcej Akceptuję

Specol Sp. z o.o. to znana marka solidnej firmy, lecz kryją się za nią ludzie, którzy stanowią o jej sile i potencjale.

Nasi pracownicy to specjaliści w swoich dziedzinach. Zdobywali doświadczenie przez wiele lat a obecnie realizują najlepsze wzorce i standardy w produkcji olejów i środków smarnych. Zarówno kadra, jak i załoga są doskonale przygotowane do wypełniania powierzonych im zadań. Wszyscy legitymują się niezbędnymi uprawnieniami i zezwoleniami wymaganymi przez prawo oraz przepisy branżowe.

Specol to zgrany i otwarty zespół, w którym umiejętności uzupełniają się nawzajem tak, by zaoferować Klientom kompleksowy i profesjonalny zestaw usług.

W naszej pracy bardzo cenimy współpracę z Partnerami, którzy stawiają przed zespołem kolejne wyzwania oczekując najlepszej jakości produktów w połączeniu z doskonałą obsługą serwisową.

Specol wypracował wysokie standardy pracy. Promujemy stałe podnoszenie kwalifikacji kierując kadrę wyższego i średniego szczebla na szkolenia, która następnie przekazuje swoją wiedzę podległym im zespołom. System motywacyjny i ocen pracowników oraz kierownictwa pozwala dostosowywać się do oczekiwań i zmieniających warunków. Obok wiedzy i umiejętności, od pracowników oczekujemy wyobraźni i intuicji, umiejętności pokonywania trudności, otwartości na zmiany, odwagi i charakteru, sumienności wobec firmy i współpracującego otoczenia.

Stawiamy na ludzi o dużym potencjale.