Strona używa ciasteczek (cookies). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Czytaj więcej Akceptuję

Naszym głównym celem jest zapewnienie polskim i zagranicznym firmom dostępu do najnowocześniejszych rozwiązań w szeroko rozumianej gospodarce smarowniczej.

Przekazujemy naszym Klientom zarówno wiedzę jak i produkty spełniające wyśrubowane normy jakościowe, a przede wszystkim dostosowane do indywidualnych potrzeb.

Jako firma działająca na rynku od dziesięciu lat zdajemy sobie sprawę, że systemy zabezpieczenia maszyn i urządzeń środkami smarnymi podlegają bardzo dynamicznym zmianom. Naszym zadaniem jest być Państwa konsultantem, doradcą i firmą wspomagającą w osiąganiu odpowiednich standardów. Zapewniamy Państwa maszynom trwałość i niezawodność, tworząc podstawy do konkurencyjności Waszej firmy.
Nasza innowacyjność wyrażona jest między innymi doskonale wyposażonym laboratorium oraz zatrudnianiem najwyższej klasy specjalistów opracowujących indywidualne rozwiązania dla Klientów. W ramach codziennej pracy podejmują się oni trudnych zadań usprawnienie działania maszyn i urządzeń przemysłowych przy wykorzystaniu produktów Specol.
Aby sprostać kolejnym wyzwaniom zobowiązujemy się:

  • stale rozwijać i unowocześniać naszą bazę sprzętową,
  • podnosić własne kwalifikacje,
  • być stale otwartym na potrzeby Klientów,
  • wprowadzać na rynek nowe produkty,
  • zapewniać kompleksową obsługę na polu zabezpieczenia eksploatacji maszyn i urządzeń,
  • dążyć do perfekcji w każdym kolejnym wyzwaniu.