Strona używa ciasteczek (cookies). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Czytaj więcej Akceptuję

Zasada działania firmy Specol oraz specyfika branży wymusza ustawiczny rozwój naszych produktów olejowych.

Zasada działania firmy Specol oraz specyfika branży wymusza ustawiczny rozwój naszych produktów olejowych. Prowadzone od lat prace przez wykwalifikowany zespół inżynierów i technologów zaowocowały powstaniem szerokiej gamy produktów najwyższej jakości, które z powodzeniem konkurują z wyrobami światowych producentów środków smarnych. To nasi Klienci wyznaczają standardy i określają potrzeby, zaś zadaniem naszych specjalistów jest spełnienie ich oczekiwań.

Doskonale wyposażone laboratorium, oraz wykwalifikowany i doświadczony zespół inżynierów testuje i wdraża receptury najnowocześniejszych środków smarnych spełniających światowe normy, a co najważniejsze, oczekiwania Klientów. Skuteczność wprowadzanych rozwiązań jest codziennie potwierdzana przez specjalistyczne przedsiębiorstwa produkcyjne i usługowe, które odbierają nasze produkty jako w pełni porównywalne z uznanymi  światowymi markami.

Specol zatrudnia specjalistów zajmujących się doradztwem w zakresie profesjonalnych środków smarnych. Ich zadaniem jest znalezienie rozwiązania dostosowanego do indywidualnych potrzeb Klienta. Nasi doradcy zapewniają również stałe wsparcie techniczne, a w razie potrzeby nadzorują proces opracowania oleju dostosowanego do specyfiki zamówienia.

Specol współpracuje z najlepszymi światowymi producentami dodatków uszlachetniających. Codzienna wymiana doświadczeń oraz uczestnictwo w badaniach, sympozjach i konferencjach pomaga nam produkować nowoczesne środki smarne.