Jeżeli zakupiony u nas produkt okazuje się mieć wady lub jest niezgodny z opisem, chętnie Ci pomożemy. Prosimy o uzupełnienie poniższego formularza reklamacyjnego, podając wszystkie niezbędne informacje. Nasz zespół rozpatrzy Twoją reklamację i skontaktuje się z Tobą najszybciej, jak to możliwe.

Pola w formularzu są podzielone na dwie kategorie: dane produktu i dane zgłaszającego reklamację. W sekcji danych produktu prosimy o podanie nazwy produktu, numeru partii, daty produkcji, wielkości opakowania, liczby sztuk, przyczyny zgłoszenia reklamacji oraz uzasadnienie reklamacji. W sekcji danych zgłaszającego reklamację prosimy o podanie nazwy firmy, imienia i nazwiska, adresu e-mail oraz numeru kontaktowego. Dodatkowo, masz możliwość załączenia pliku, takiego jak zdjęcie lub kopia listu przewozowego, które mogą pomóc w szybszym rozpatrzeniu Twojej reklamacji.

Formularz ten został zaprojektowany tak, aby proces zgłaszania reklamacji był jak najprostszy i najbardziej wydajny dla naszych klientów.

Formularz reklamacyjny

Dane produktu:
Dane zgłaszającego reklamację:

*- pole wymagane